Мене цікавить електрофурнітура

Надіслати повідомлення
Надіслати повідомлення

Електрофурнітура

Досвідчені електрики знають, що в гармонійному інтер’єрі немає дрібниць. Кожна деталь електроустаткування має бути продумана до дрібниць як з погляду конструкції та експлуатаційних параметрів, так і з боку естетики. Це саме стосується і електрофурнітури. Грамотний підбір фурнітури допоможе не тільки керувати освітленням, а й створить комфортну обстановку, а також оригінально оформить робоче чи житлове приміщення. Сьогодні у продажу доступні вироби, що відрізняються один від одного не лише за призначенням, а й за формою, кольором та дизайном.

Вимикачі

Вимикачі

Вимикачі можна по праву вважати найбільш затребуваними електроустановочними виробами, які необхідні не тільки для включення та вимикання світла, але й для вирішення багатьох інших завдань. За допомогою правильно підібраного вимикача можна подавати живлення на обладнання або розетку, а також робити інтер’єр приміщення ще цікавішим. Насамперед, при виборі вимикача, необхідно звертати увагу на його монтаж. Спочатку необхідно визначитися з кількістю клавіш. За допомогою трьох клавішних або двоклавішних вимикачів можна візуально розвантажити стіни. Якщо потрібно керувати кількома рівнями освітлення, краще вибирати мультиклавішні пристрої.

Розетки

Розетки

У будь-якому сучасному інтер’єрі розетки можна впевнено вважати однією з найголовніших складових комфортного життя людини. З їх допомогою можна не тільки керувати різними варіантами освітлення та побутовими приладами, користуватися системою «Розумний дім», розподіляти електроживлення, а також надавати особливого затишку, функціоналу та неповторного дизайну кожної кімнати. Сучасні новинки електрофурнітури є витонченими, стильними та елегантними моделями, за допомогою яких можна внести в інтер’єр нове дихання.

Рамки

Рамки

Рамки для вимикачів та розеток є дуже важливим елементом не тільки для декорування, але й для захисту електрики, не допускаючи проникнення всередину вологи та пилу. Вимикачі та розетки без рамки не тільки виглядають неакуратно, але й значно підвищують ризик випадання серцевини за мінімальної механічної дії. Така електрофурнітура підвищує стійкість пристрою, а також обрамляє його, надаючи інтер’єру завершений зовнішній вигляд електроточок. Придбавши рамки з високоякісних та міцних матеріалів, можна бути впевненим у захисті дітей від доступу до електропроводки, запобігаючи ударам струмом.

Комфорт

Комфорт

Ви можете поставити комфорт і затишок у своєму будинку на перше місце і зробити своє житло місцем, де ви будете відчувати безпеку, контролювати прилади освітлення, обігрів тощо.

Накладні коробки

Накладні коробки

Необхідність купити монтажні коробки виникає за умови, якщо необхідно захистити або приховати електричні з’єднання, а також розгалужити проводи і кабелі. Дана електрофурнітура гарантує пожежну та електричну безпеку, а також дає можливість завжди мати доступ до місця відгалуження проводів. При правильному виборі розподільної коробки можна досягти надійної конструкції, яка нічим не поступатиметься прокладці проводів від розподільного щитка до самого обладнання.

Аксесуари

Аксесуари

Електрофурнітура та супутні аксесуари до неї активно використовуються при облаштуванні будь-якого будинку, промислового об’єкту та офісу. Ці вироби виконані в різних стилях, що допомагає знайти відповідний варіант.

Звертайтесь, ми до співпраці готові! тел.: 044 500-24-86, e-mail: info@e-protection.com.ua

Надіслати повідомлення