Мене цікавить єлектрообладнання

Надіслати повідомлення
Надіслати повідомлення

Електрообладнання

Компанія “Атоменергоспецзахист” постачає електрообладнання для промислової автоматизації. Тут згадані тільки деякі прилади, якщо ви шукаєте щось іньше – звертайтеся! Наші менеджери та інженери обов’яково допоможуть!

Перетворювачи частоти

Перетворювачи частоти

Частотний перетворювач – пристрій, необхідний керування двигуном змінного струму. Його конструкція та налаштування вимагають інженерних знань та умінь. Використання перетворювачів скорочує  пускові струми електродвигунів, запуск та зупинка силових апаратів стають більш плавними, стабілізується робота приводу у встановлених режимах, також економиться електроенергія та витрати на обслуговування.

Плавний пуск

Плавний пуск

УПП (пристрої плавного пуску) – електроустаткування, яке застосовується для плавного запуску та зупинення захисту електродвигунів. Завдяки своїй особливій конструкції дане обладнання регулює кут відкриття тиристорів – управляє напругою, яка подається на електродвигуни. Пристрої плавного пуску мають задані параметри продуктивності, які піддаються ручним настроюванням. У деяких ситуаціях ця особливість може негативно позначитися на безпеці експлуатації та довговічності застосування самого обладнання, що може вивести з ладу електродвигун.

Контролери

Контролери

У наші дні щодня з’являються нові технології, які приносять користь різним сферам, включаючи промисловість. Багато сучасних розробок спрощують і полегшують виконання численних процесів. Контролери ПЛК – технологічні пристрої, призначені для автоматизації виробництва. Це набір електроприладів з особливою конструкцією, спрямовану встановлення зв’язку з об’єктом. Всі елементи програмовані логічні контролери програмуються мовами загального доступу. Дане електроустаткування відповідає високим європейським стандартам, відрізняється своєю ефективністю, продуктивністю, також воно має високий рівень захисту від пилу та вологи для роботи в агресивному середовищі.

Панелі оператора

Панелі оператора

Сучасна промисловість поступово переходить на автоматизацію, завдяки чому більшість виробничих функцій здійснюється без втручання оператора. Повністю виключити людський чинник не можна, оператор потрібен контролю якості, і навіть дотримання заходів промислової безпеки. Для підвищення ефективності контролю виробництва в механізованих лініях використовуються панелі оператора. Це графічні панелі, основним завданням яких є візуалізація параметрів процесу та операторське керування за рахунок функціональних клавіш або сенсорного екрана.

Датчики

Датчики

Telemecanique Sensors, світовий лідер у галузі промислових датчиків, пропонує широкий спектр технологій виявлення (RFID-система), включаючи кінцеві вимикачі, датчики наближення, фотоелектричні датчики, реле безпеки та тиску. Наша мета – спростити життя наших клієнтів, дозволивши їм зосередитись на доданій вартості продукту та продуктивності процесів.

Інтелектуальні реле

Інтелектуальні реле

Інтелектуальне реле – один з різновидів ПЛК. Воно спрощує схеми керування електроустаткуванням, підвищує їх надійність та безпеку. Пристрій дуже легкий і компактний, незважаючи на свою функціональну потужність та можливість дистанційного програмування/моніторингу. Встановлення певних програм реле здійснюється за рахунок кнопок на лицьовій панелі. Існують також більш складні конструкції, для них програми пишуться спеціалізованими мовами програмування.

Блоки живлення

Блоки живлення

На сьогоднішній день існує велика кількість електроустаткування, яке не тільки є помічником у домашніх умовах, а й у виробництві. Водночас актуальними є електронні імпульсні джерела живлення, які здатні підтримувати потрібну напругу для електроустаткування.

Автомати захисту двигуна

Автомати захисту двигуна

Електродвигуни в ланцюзі є одним з основних компонентів. Важливість його полягає в тому, що двигун запускає силове обладнання на виробництві і через те, що на агрегат припадає велике навантаження, йому необхідний захист від раптових зупинок, а також від суттєвих перепадів напруги. Для таких цілей є автоматичні вимикачі захисту двигунів, які здатні зберегти працездатність обладнання, а також уберегти його від короткого замикання та перевантаження.

Теплові реле

Теплові реле

Електрична мережа має бути максимально захищеною від виникнення надзвичайних ситуацій. Зараз існує велика кількість електроустаткування, що дозволяє захистити користувачів від короткого замикання. Якщо на електромережу дати велике навантаження, то ризики, що мережа замкне підвищуються. Для того, щоб мережа не перевантажувалася, є теплове реле, яке дозволяє убезпечити електричні прилади від критичних показників. Цей пристрій слід встановлювати в парі з вимикачами та запобіжниками, оскільки теплове реле не убезпечить від короткого замикання.

Контактори

Контактори

На виробництві, де є велике електроустаткування, необхідно, щоб агрегати завжди були справними і на них подавалась стабільна електрика. Для того щоб силове обладнання служило тривалий період часу, необхідно встановлювати магнітні пускачі в парі з реле захисту. Знайти необхідний контактор не складе труднощів від перевірених виробників.

Кнопки та перемикачі

Кнопки та перемикачі

Електрообладнання різного типу на сьогоднішній день купити не складає великих труднощів. Однією з важливих комплектуючих є світлосигнальна арматура та кнопкові перемикачі. Цей пристрій призначений для світлової індикації в електрощитовій, пультах управління за рахунок якого можна контролювати працездатність електрообладнання та стежити за його станом.

Звертайтесь, ми до співпраці готові! тел.: 044 500-24-86, e-mail: info@e-protection.com.ua

Надіслати повідомлення