Тепла підлога

Сучасний будинок зараз важко уявити без електричних систем обігріву. Це і теплі підлоги в санвузлах, кухнях та коридорах, системи кабельного обігріву покрівлі та водостоків, кабельний обігрів труб та запірної арматури, захист від замерзання антен та ін.

Електричну теплу підлогу можна укладати під ламінат та під плитку, використовувати одножильні або двожильні нагрівальні мати, двожильний нагрівальний кабель. Термостати (терморегулятори) для теплої підлоги різних конструкцій та потужності.

Нагрівальні кабелі

Нагрівальні кабелі

Перед тим, як почати робити ремонт у будинку, необхідно продумати все до дрібниць. Такий підхід потрібний для того, щоб згодом не виправляти поломки, які можуть виникнути. Важливим компонентом є опалення в будинку. Воно може бути як централізоване, і автономне. Зараз у моду увійшла тепла підлога, яка особливо актуальна для тих, хто живе у приватному будинку, або у квартирі на першому поверсі. Для того щоб зробити теплу підлогу, необхідно підібрати якісні нагрівальні матеріали, які зможуть прослужити тривалий період часу. Одним з важливих елементів є нагрівальні кабелі.

Нагрівальні мати

Нагрівальні мати

Тепла підлога в будинках все більше набирає своєї актуальності та популярності. Таке рішення здатне підтримувати потрібну температуру, також дозволить її регулювати. Тепла підлога вже понад десяток років має попит серед населення України. За цей час з’явилася велика кількість варіацій приладів та обладнання, що дозволить зробити ваше комфортне проживання у будинку чи квартирі. Нагрівальні мати – це як один із способів зробити теплу підлогу в приміщенні.

Термостати

Термостати

На сьогоднішній день великою популярністю користуються “теплі підлоги”. Це сучасне рішення, яке прослужить вам тривалий період часу і зробить ваш будинок чи квартиру теплою навіть у найхолодніші дні зими. Для того щоб почуватися комфортно, необхідно регулювати температуру. Це можна робити за допомогою термостатів, які дуже важливо встановлювати при монтажі теплої підлоги.

Звертайтесь, ми до співпраці готові! тел.: 044 500-24-86, e-mail: info@e-protection.com.ua

Надіслати повідомлення