Фахівці Атоменергоспецзахисту провели на підприємстві Lantmännen (в Україні випускає продукцію під брендом AXA) модернізацію компресорної станції – на основний привід компресора встановили перетворювач частоти торгової марки AE-technology та впровадили його в загальну систему управління компресорною станцією.

АЕСЗ-ПЧ-AE-technology-управляє-компресорною-станцією-на-підприємстві-Lantmännen

Про це компанія Атоменергоспецзахист повідомляє на своєму сайті.

Використання частотного перетворювача дало змогу значно економити електроенергії, а також подовжити термін служби обладнання за рахунок полегшення умов роботи двигуна компресора, його плавного запуску та можливості регулювання обертів двигуна компресора в залежності від споживання стисненого повітря в пневмомережі підприємства.

АЕСЗ-ПЧ-AE-technology-управляє-компресорною-станцією-на-підприємстві-Lantmännen-1

Нагадаємо AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

АЕСЗ-ПЧ-AE-technology-управляє-компресорною-станцією-на-підприємстві-Lantmännen-2

При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. «Ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування», – йдеться на сайті компанії.