Зустріч електриків «Сучасні виклики та рішення по електророзподілу та автоматизації житла» пройшла в Києві. Захід, на якому обговорили системи «розумного дому» та актуальні питання по електророзподілу, організувала група компаній NewElectricity за підтримки Шнейдер Електрік Україна.

Провідний спеціаліст NewElectricity Ігор Желнов виступив з презентацією по модульному обладнанню Resi9 Schneider Electric. Те, наскільки учасники зустріч жваво долучилися до обговорення доповіді, свідчить про її актуальність. Після презентації представник Шнейдер Електрік Україна Ганна Карпчук провела вікторину, переможці якої отримали призи.

Не менш активно електрики зацікавилися системою «розумного дому» Netatmo, яку презентував фахівець NewElectricity Володимир Гудим. Ця система легко інтегрується в уже відремонтовану квартиру та робить її ще комфортнішою. Дискусія навколо цієї теми точилася дуже палка.

Також до заходу приєднався фахівець компанії E.NEXT Ярослав Аніщенко, який розповів про монтажні вироби та інструменти. Для електриків асортимент компанії добре знайомий, тому презентація швидко переросла в дискусію.

Крім того, на зустрічі обговорили системи кабельного обігріву Arnold Rak, Ryxon та Flex.

В кінці зустрічі електрики мали змогу продовжити обговорення тем, які їх найбільш зацікавили, під час фуршету з представниками компанії NewElectricity.

Група компаній NewElectricity не збирається зупинятися на одній зустрічі, тому слідкуйте за анонсами подій на сайт та в соцмережах.