До уваги партнерів компанії «Атоменергоспецзахист»! Стартувала підготовка акційної пропозиції «Захист понад усе!».

Электроблюз-Schneider-Electric-Easy9

В акції приймають участь: вторинна мережа (інтернет-магазини, дилери, точки продажу, оптові продавці) та кінцеві споживачі.

Умови акції

Для вторинної мережі. При покупці обладнання серій Easy9 та/або Easy9 Box на суму від 10 000 грн. з ПДВ реле напруги EZ9C1240 – у подарунок.

Для кінцевого споживача. При покупці обладнання серій Easy9, Easy9 Box та/або Asfora на суму від 8 000 грн. з ПДВ реле напруги EZ9C1240 – у подарунок.

Акція діятиме з 21 вересня по 31 грудня 2020 року.

Умови участі для кінцевого споживача

Кінцевий споживач має право придбати у інтернет-магазинів, дистриб’юторів, дилерів, точок продажів, оптових продавців модульне обладнання серій Easy9, Easy9 Box та/або Asfora на суму від 8 000 грн. з ПДВ та отримати реле напруги в подарунок.

Умови участі для точок продажів

Точка продажу має право придбати у інтернет-магазинів, дистриб’юторів, дилерів, оптових продавців модульне обладнання серій Easy9 та/або щитки Easy9 Box на суму від 10 000 грн. з ПДВ та отримати реле напруги в подарунок за кожні 10 000 грн. з ПДВ!

Умови участі для оптових продавців

Оптовий продавець має право придбати у інтернет-магазинів, дистриб’юторів, дилерів, оптових продавців модульне обладнання серій Easy9 та/або щитки Easy9 Box на суму від 10 000 грн. з ПДВ та отримати реле напруги в подарунок за кожні 10 000 грн. з ПДВ.

Умови участі для інтернет-магазинів

В акції приймають участь авторизовані інтернет-магазини партнерів ТОВ «Шнейдер Електрик Україна», які подані дистриб’ютором і затверджені ТОВ «ШЕУ».

На сайті затвердженого учасника має бути продукція Schneider Electric. Якщо продукція бренду відсутня, цей партнер не буде затверджений до участі в акції.

Учасники акції зобов’язані розміщувати графічні банери на головній та інших сторінках сайту для інформування покупців про акційну пропозицію. Якщо інтернет-магазин відмовиться, це є основою для виключення його зі списку учасників акцій, і є підставою не допускати до будь-яких рекламних активностей і надалі.

Зі своєї сторони ТОВ «ШЕУ» проконтролює розміщення матеріалів і виконання умов акції затверджених учасників акції.

Умови участі для дилерів

Дилер має право придбати у дистриб’юторів модульне обладнання серій Easy9 та/або щитки Easy9 Box на суму від 10 000 грн. з ПДВ та отримати реле напруги в подарунок за кожні 10 000 грн. з ПДВ.

Довідково. Реле напруги Easy9 (EZ0C1240) – це:

• артикул – EZ9C1240

• ширина – всього 2 модулі (36 мм)

• LED-індикація рівня напруги

• подвійний елемент кріплення на DIN-рейку

• захисні площадки на клемах

• захист від напруги >265В і меньше <160 В

• затримка на відновлення живлення – 30 сек.

• повністю автоматична работа.

Маєте запитання – звертайтеся до вашого менеджера!