Компанія Schneider Electric представляє Easy UPS 3L – новітнє доповнення в лінійці трьохфазних джерел безперебійного живлення (ДБЖ) для використання разом з зовнішніми батареями і потужністю 250, 300 і 400 кВА (400 В).

Электроблюз-Schneider-Electric-UPS-Easy-3L

Про це повідомляє Електроблюз (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок) із посиланням на французького виробника.

ДБЖ доступне у всіх регіонах, що підтримують напругу 400 В. Easy UPS 3L простий в налаштуванні і обслуговуванні, забезпечує високу доступність і ступінь передбачуваності для середніх і великих комерційних будівель, центрів обробки даних (ЦОД) і деяких промислових об’єктів.

Завдяки своїй компактності, модульній архітектурі й можливості паралельної роботи, Easy UPS 3L відмінно захистить критично важливе обладнання від пошкодження в результаті відключення електроенергії та стрибків напруги. Ефективність роботи ДБЖ досягає показника в 96%, що допомагає знизити витрати на експлуатацію. Easy UPS 3L має широкий діапазон вхідної напруги і підтримує різну кількість осередків в батарейному масиві. У комплект входить широкий спектр доповнень і аксесуарів, що полегшує його інтеграцію в різні системи диспетчеризації. У вартість ДБЖ Easy UPS 3L включена послуга з встановлення та підключення силами сервісних фахівців Schneider Electric. Вони коректно і безпечно налаштують Easy UPS 3L, що забезпечить кращу продуктивність, надійність і безпеку.

Электроблюз-Schneider-Electric-UPS-Easy-3L-2

«Завдяки винятковому поєднанню конкурентоспроможних характеристик, надійної і відмовостійкої конструкції та оптимальних розмірів Easy UPS 3L забезпечує безперервність бізнес-процесів і є виправданою інвестицією, – прокоментував директор департаменту Secure Power «Шнейдер Електрік Україна» Володимир Дохленко. – Його легко налаштувати, легко використовувати і легко обслуговувати. Нове поповнення лінійки Easy від Schneider Electric відповідає потребам ринку, пропонуючи сучасному підключеному бізнесу прості у використанні, надійні і конкурентоспроможні рішення, що ставлять безпеку, ефективність і доступність на перше місце».

Простий в управлінні, використанні та обслуговуванні Easy UPS 3L розрахований на роботу при +40С і здатний працювати в важких умовах за рахунок покриття плат лаком, наявності змінного повітряного фільтра на передній панелі і підтримки навантажень зі стартовими струмами, що робить його надійним рішенням для забезпечення безперервності різних систем.

Завдяки модульній архітектурі він має вбудоване N+1 резервування по силовій частині. У Easy UPS 3L потужний зарядний пристрій, який забезпечує до 20% заряду від номінального обсягу ДБЖ, що дозволяє створювати рішення з більш тривалим часом автономної роботи.

Серед переваг – підтримка паралельної роботи 5 пристроїв для збільшення потужності системи або режим «5+1» для збільшення потужності і зовнішнього резервування, моніторинг і управління за допомогою пакета хмарного програмного забезпечення EcoStruxure IT при покупці опціональної мережевої карти.