Компанія Schneider Electric – світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації представила інтеграційне рішення для забезпечення обміну інформацією між інженерними системами будівлі і системами безпеки.

Систему контролю доступу EcoStruxure Security Expert тепер можна інтегрувати з платформою для автоматизації будівлі EcoStruxure Building Operation за допомогою розширення Smart Connector. Завдяки цій інтеграції EcoStruxure Building Operation зможе відображати інформацію про стан доступу до дверей, датчиків охоронної сигналізації, поверхи і зони будівлі, а також дозволить здійснювати централізоване управління сигналами тривоги. Можливості графічної системи, такі як TGML і скрипти, допомагають представити стан систем безпеки в зручному і наочному вигляді.

Рішення дозволяє власникам будинкута експлуатаційним службам уніфікувати всю інформацію про будівлю і контроль доступу, щоб керувати системою безпеки більш ефективно. В результаті інтеграції користувачі EcoStruxure Building Operation отримують доступ до перегляду стану системи й управління її компонентами на будь-яких пристроях. Обмін інформацією створює повну картину роботи всіх систем будівлі, відкриває нові можливості щодо підвищення енергоефективності, допомагає знизити витрати на експлуатацію та обслуговування інтегрованих систем.